3/18/2015

Akrojooga


Käisime oma kursusega koos neljapäeval akrojoogas. Ühes uues Viimsi spordiklubis Fresh, väga mõnus ja hubane koht. Nende kodulehele saab siit. Ma ei olnud kunagi varem akrojooga kohta midagi kuulnud ning veel vähem seda ise proovinud. Isver, kui juhendajad algul hakkasid seal neid poose ja harjutusi tegema... ma mõtlesin, et kuidas see võimalik on. Aga tegelikult see pole üldse raske. Märksõnadeks ütleks lihtsalt koostöö, tasakaal ja usaldus! Kes soovib täpsemalt teada saada, mis akrojooga on siis lugege selle kohta siit. Soovitan väga, ise tahaks kindlasti tagasi minna, tõsiselt hakkas meeldima.


Alumist inimest (sinistes pükstes) kutsutakse baasiks, sest tema on see kes lindu (oranz särk) siis üleval üldse hoiab. Mulle meeldis just lind olla, mõnus oli kõõluda seal. Ja üks inimene on veel üldjuhul spoteriks (seisev inimene mustas), kes siis toetab igaksjuhuks teisi. Näiteks kui tasakaal hakkab kuskil suunas ära vajuma või muud sellist. Täiesti piisas vahepeal, et spoter korraks käe ette pani kui tasakaal vajus ja asi oli jälle, voila, tasakaalus. Ma olin ise ka palju baasiks ja see meeldis mulle ka, ei olnud üldse nii raske kui tundub. Aga see hakkas seljale ikkagi mulle ja järgmine päev oli päris vaevaline olla. See selleks, kogemus oli ikkagi vägev.
Pildid näppasin oma kursaõdede telefonidest sp ka vastav kvaliteet (Tänud Kaisa ja Irene). Igatahes oli see üks äge kogemus koos oma vahvate kursakatega!

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email