3/10/2015

Väike photoshoot üle pika aja


Ma ei tea no. Nii kiire on ja siis lasen jälle nii lõdvaks end, et ei viisi midagi ja siis on jälle suur error sest nii kiire on. Palun abi... kes oskaks mind õpetaada oma aega normaalselt planeerima? Või kes teeks mulle selgeks, et asjadele viimasele minutile jätmine ei ole lihtsalt hea mõte. Kasvõi hakkaks asjadega paartundi varem pihta ja ma suudaks lõpuks mõne asja tähtajaliselt ka ära esitada. uhh
Aga käisin tegin ükspäev oma endisest töökaaslasest paar klõpsu. Kvaliteet sakib aind. Kaamera ise sai kannatada ja vajab hooldust ning no blogger sõi ka ikka ohtralt seda kvaliteeti ära. Aga see isegi ei loe. Ma sain lihtsalt pika aja teha midagi, mida mulle vanasti teha meeldis aga ei ole lihtsalt aega leidnud. Tahaks suve ja PÄRIS puhkust. Mitte seda, et oh täna teeme paar jooki ja pidu. See väsitab veel rohkem.
Aja ma käisin vahepeal Viru keskuses Promodis 3kuud tööl aga hakkasin läbipõlema ja kõike muud tuli liiga palju peale ning seega tulin ära. Ega see töökorraldus ja töötajate kohtlemine ise ka väga kiita ei olnud. Siis veetsin ma veel nädala Belgias, mis oli tõesti vägev kogemus!


0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email