12/28/2014

Those busy xmas days


Ühesõnaga on jõulud lihtsalt üks paganama kiire aeg. Istumine siin ja seal tuttavate või sugulaste juures ja üldse üks suur sagimine. Kuid peab tunnistama, et hoolimata sellest on nad üks äge aeg.
Veetsin sel aastal jõule nn kahe pere juures. 24nda hommik algas varakult minu enda maakodus vanemate juures kinkide jagamisega. Ai kui mõnus ja hubane maal ikka on. Kõik need jõulutuled ja ahjusoojus ... lihtsalt mõnus, linnas seda ei ole..


Lõunaks olime juba Melli vanemate kodus. Toimus tradtsiooniline surnuaedade ning sugulaste külastus. Ühesõnaga palju sõitmist, siblimist, toredaid inimesi jne. Lõpuks kell 9 õhtu said kõik koos söögilaua taha maha istuma. See jõulusöömaaeg.. wow ... pole sellist veel näinud. Seda head toitu oli nii palju. Polnud vist sööki mida sealt laualt ei leidnud. Väike jõulujook kõrvale ja nii kestis see istumine 2ni öösel. Mõnus oli.

25nda lõunast liikusime edasi minu vanaema ja vanaisa juurde, kus meil iga aasta sugulased koos istuvad jõulude ajal. Ehk jälle söömine, mamma toidud on niiiiii head. Kingitused, salmid ja jälle nalja nabani. Õhtu lõpetasime nõbu Geriti ja Melliga meie juures väikese veini saatel ;)

This entry was posted in

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email