6/15/2016

Bloggers swap ja back-on-track?

Hei armsad! Vahepeal kogus kõvasti populaarsust bloggerite kingivahetus. Mis sest, et populaarsuse laine juba imselt ammu möödas on siis otsustasime Epp'uga ka ikka selle ettevõtmise ära teha. Epu blogi leiate siit - mina, sina, meie. Ja tema tehtud postitus minu saadetud asjade kohta on leitav siit (klikka). Kõige rohkem meeldis mulle selle ettevõtmise juures just kingi valmistamine. Kuidagi on viimasel ajal muutunud tavapäraseks, et kingitus mahub ümbrikku ja erilist käed-külge vaeva nägemist ei toimu. Seega oli nii vahva vaelduseks lihtsalt mõelda ja nuputuada, mida kinkida ja kuidas. Samuti oli mõnus üllatust oodata/saada. Ka Epp otsustas teha oma postituse piltidena ja kuna mina ja kaamera on üks suur ei .. siis tuleb ka see postitus piltidena :) 

Epp käis välja idee 5 erinevaks kategooriaks, millest esimene oli siis "mõtteterad". Mina sain endale südamliku joonistuse ning see mõttetera on minu desktopi kollastele stickeristele juba väga ammu-ammu kirja pandud. Ehk ma pean seda mõtet väga oluliseks! Joonistus leidis tee juba riiulile, mõtlesin, et peaks sellele raami ka otsima, siis oleks eriti luks. 


Teiseks kategooriaks olid maiustused. Epu lemmikuteks on Yummi kommid, mille ta ka siis mulle saatis. Oi kui kiirelt ma need nahka pistsin! Tõsiselt head ja kuna mingi hetk keegi rääkis neist kommidest kuna nad on organic ja puha, siis oli mul juba enne mõttes olnud neid proovida. Nagu rusikas silmaauku maistused olid need. 


Ühe kingi sai enda ära nägemise järgi valida. Mina sain endale sellise vahva shakeri slash mõõdutopsi. Neid küll minu riiulil juba leidub aga neid ei saa olla kunagi  liiga palju. Neil asjadel on päriselt ka ikka mustmiljon funktsiooni. Alustades sellest, et kasutan seda kutile omletti tehes segu segamiseks ja lõpetades sellest, et kuskile minnes on see hea anum koerale vee kaasa võtmiseks. Mulle meeldib, et sellel on ilusti mõõdud peal ja üldse on ta vahva kujundusega!"Midagi vajalikku" kategooria asjaks oli lõhna.. asi? Ma ei oska neid kuidagi kutsuda :D aga vajalik on ta tõesti. Samuti mulle väga meelepärane sest ma võin aastas vist rekka täie lõhnaküünlaid põletada. Nüüd saan ollas esiteks laisem ja teiseks küünalde pealt raha kokkuhoida kui selle kuskile riiulile panen. Okei, mu pilt on suhteliselt kehva, seega kui pole arusaada siis on see julla kus on pudel lõhnaga ja pistad need puupulgad sinna sisse. 


Ja viimaseks oli meil selline kategooria nagu - midagi, mis ajab sind naerma. Epp saatis mulle suuuure küünla. Juurde kirjutas ta, et päris naerma see teda ei aja aga naeratama paneb küll. Aitäh! See on tõesti ilus küünal, ma ei raatsigi ära põletada seda.


Postiivne on ka see, et ma sain lõpuks oma suhteliselt pika postituste vaba perioodi lõhutud ja ehk leian oma  blogimise soone üles. Kõik on ülepea segadus viimasel ajal olnud. Ülikool sai läbi aga see lõpuprotsess oli jubedalt kurnav ja stressirohke. Ma ei jäänud oma tulemusega ka rahule, mis veel rohkem tõmbas tuju alla. Ja nüüd olen ma hädas, et mis edasi - kus ja kuidas? Söömine ja treenimine on off track ja selleks pole tegelikult mingit reaalset põhjust.. Kõige selle keskel kadus isu midagi jagada ära. Aga viimased päevad on asjad selgemaks saanud ja ka mu pea kubiseb juba ideedest. Nüüd on vaja lihtsalt võtta aega, et neid ka teiega jagada! 0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email