4/28/2016

Okou, miks ma ei blogi?

oo, wow, minu viimasest postitusest on varsti juba kuu möödas. Hirmasti tahaks blogimisele aega pühendada aga viimasel ajal pole seda enam kuskilt näpistada. Mõtlesin teile anda väikse ülevaate, et mis siis toimub, et mul aega ei ole. Ning ka mis suve algul toimuma hakkab, et väikest sneakpeak'i teile anda. Peale märtsis Belgiast tagasi kolimist olen ma tagasi Tallinnas. Kusjuures, oli äärmiselt naljakas, peale kokku peaaegu nelja kuud eemal, siin tagasi olla. Nüüdseks on taaskord kodune tunne sees. 

Trenn
Tallinna tagasi kolimisega kaasnes taipoksi trennis käimine, mille üle on mul niiiiiiiiii hea meel. Ma olin detsembri kuust saadik poksimisest eemal olnud. See muidugi annab ka nüüd tunda sest jaksu pole aga küll me selle tagasi saame. Kellel soovi siis saab väikest lõiku minust treenimas ka siit näha (ps! olin selleks ajaks juba üle 2h trenni teinud ja ikka täitsa söss oli olla juba nagu videost ka näha). Oma tervisliku toitumisega jätkan ka endiselt, kuigi enam ei ole aega kaloreid nii täpselt lugeda nagu seda üritasin. Söön nii, et kõht oleks täis aga mitte liiga täis ning valin lihtsalt toidu valmistamiseks tervislikke asju. Peale taipoksi trenni üritan vahest kodus ka trenni teha aga üldjuhul on ülepäeva trenn ning vabad päevad ma olen täiesti surm olnud, sõnaotseses mõttes voodist välja roomanud. Trennid on tegelikult kokku isegi 5päeval aga mul ei ole kuidagi üldse jopanud ning pole igakord käia saanud. Kindlasti tahan treenimise teemal veel rohkem blogima hakata ning mul on ka väikesed plaanid oma peas treeningute alaselt tekkinud aga jagan neid siis kui aeg käes :)

Ülikool
Holymoly. Kuna meil bakatöö kirjutamist ei ole siis meil on baka eksam. Ma anuks seda bakatööd selle eksami asemel kui see aitaks. Eksami saime kätte 25ndal ning see kestab kuni 26.maini ehk neli nädalat. Selle aja jooksul peame täitma üheksa ülesannet!!!!! Ning neist moodustub ühtne isklik arenguportfoolio. Kuidas sa kõik asjad lahendad, esitled, kokkupaned, milline on sinu kontseptsioon jnejne on kõik enda valida. Ehk mitte midagi väga konkreetset ka ette antud ei ole. Meile öeldi, et see eeldab 160h tööd ehk see on ju täiesti täiskohaga töö ning mulle tundub, et mul kulub selleks veel rohkemgi. Seega ma olen neli nädalat täiesti out kõigele muule ja pühendnud iga päev lihtsalt õppimisele. Ma armastan õppimist aga mulle tundub, et suve alguseks on mul küll sellest oksendamiseni...


Ahja, ma läksin natukene tööle ka. Sesuhtes natukene, et liitusin sellise tiimiga nagu tooteesitlused.ee ning nende juures ongi võimalus natukene töödata. Vahetused pole pikad 2-4h ning seda aega saan ikka päevast endale näpsata. Töö on ka lihtne - ole rõõmus ja suhtle palju. Hea vaheldus sellele hullumiseni arvutis tööde kokku klopsimisele. Palk on ka Tallinna teenindussektori palkadega võrreldes täitsa okei. Aga minu päevakava mais näebki ette, et 7-8 tõusen, õpin kuni kella 3-4ni, siis sätin tööle ja töölt siis kas trenn veel kella 8ks otsa või saan tulla koju ja ilmselt majapidamistöid teha.

Kuna see postitus niigi nii random on siis vahelduseks üks pilt aevastavast Suslast, mis on minu arvates päris naljakas :D

Aga mis uudis mul siis on? Uudis pole just kes teab, mis eriline kuid siiski, meie jaoks on. Nimelt on meil Meelisega koos plaan kolida mingiks ajaks Soome. Miks? Sest Meelis töötab alati kuskil välismaal ning Tallinna jäädes ma kokkuvõttes elaks justkui üksi siin ning seda ma ei taha. Soome on alustamiseks kõige lihtsam valik. Kuna tegelikult kogesime selle Belgias-Saksamaal elamise ära siis teame, et sinna kanti elama asuda väga enam ei soovi. Soome on meie plaanis justkui stardipakk ning järgmiseks sammuks oleks algsete plaanide järgi kas Austraalia või kes teab, äkki Ameerika hoopis. Miks mitte seniks kuni veel vanus lubab niimoodi ringi seigelda. Kokkuvõttes tahame muidugi lõpuks tagasi Eestis olla, meil ju maja ka ootamas ülesehitamist. Kurb tõsiasi on aga see, et meil on nii raske Eesti palkade juures piisavalt säästa (okei mis ma virisen, peas ise ka rohkem vaeva nägema) aga miks mitte ühendada siis juba reisimine ja töö mille eest ka okeilt palka saab? Nüüd siis teate, et varsti saab minu blogist taaskord välismaal elamise blogi ning loodan teile ka igasugu kasuliku infot neil teemadel jagama hakata :)

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email