9/06/2015

Our new "eating outside in a new place once a month" tradition - 1.BabyBack

Otsustasime Meelisega, et võtame vastu sellise nn meie traditsiooni, et kuu alguses (ilmselt esimene nädalavahetus) käime koos kuskil UUES kohas söömas. Mina söön ülikooli tõttu pidevalt väljas ning Meelis külastab päeval ilmselgelt kiirtoidu asutusi aga pole ammu me juba koos mingeid enda jaoks uusi kohti avastanud. Ausalt öeldes ma olen üpriski võhik erinevate söögikohtade poolest. Tavaliselt Eestis on peamised Vapiano, Lido, St.Patrick, Mulgi Kõrts, Hess ja McDonalds ja ülikooli söögikohad. 

Okeiokei, ma tean, et BabyBack ei tundu just eriti hea esimene valik aga eks esimene läheb "aia taha" ning selle ajan ka kõik koolitööde süüsse. Mul lihtsalt ei olnud päeval aega süveneda ja midagi välja valida (ma ausalt pole koguaeg nii halb elukaaslane :D ) ning kuna me ei olnud üldse veel Viimsi keskusesse sattunud mõtlesime sinna minna, Meelisel oli kõht nii tühi ka töölt tulles, et ta ei oleks jaksanud oodata kuni mina midagi etemat välja googeldan. Ja päriselt ka me kumbki polnud seal söömas käinudki.Muidu tundus kõik nii hea algul, mõnus teenindus ja toitu ka ei oodanud kaua. Mingi hetk aga muutus teenindaja peene ja väga kõrge häälega küsimus "Kas kõik on korras?" üsnagi häirivaks. Kahel korral ma ehmatasin sest ma üldse ei näinud kust ta välja ilmus. Ma muidugi mõistan teda, et töökohustused nõuavad seda ning ma olen ka selline, kes too much viisakana hakkab mingit ebareaalselt kõrgel sagedusel heli suust välja ajama. Okei, elasime selle üle sest ta oli tegelikult tore teenindaja. 

Söök oli ka täitsa okei, ma sõin  paneeritud valget kala friikatega(need olid küll liiga õliselt lösud ja kuivad) ning Meelis võttis mingi liha koos ahjukartuliga. Pildil on näha seda suurt ahjukartult fooliumis, see oli küll väga hea asi. Magustoiduks sõin mina Ameerika Juustukooki nom-nom ning kallu jäätisekokteili. Kõhu saime täis aga elamust nagu mitte.

Sain Fb Blogijate grupi kaudu endale ka hunniku soovitusi. Loodan varsti neist väikse kirjeldusega listi ka teha blogisse, nii et ootan veel soovitusi Teilt :) ?! 
Järgmisel korral valmistan oma valiku ette korralikult, võinoo ülejärgmine kord, sest järgmine kord teeb Mell valiku. 

8 kommentaari:

 1. BabyBackis tulebki ikka liha süüa. Lihavalik on hea, saab igast asjast maitse suhu ja mulle just liha selle koha puhul meeldibki. :) Pitsad on ka tegelikult hiiglaslikud ja maitsvad.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma natuke sõin kaaslase liha ära :D päris mõnus spice'i oli. Ise võttsin kala, et siis saame erinevaid asju proovida. Minu tekitasid veel huvi need suured vahvad burgerid. Jällegi ma ei ole midagi sellist söönud, sest ma ei söö väga saia jms aga see tekitas küll huvi. Kas sa oled mõnda burgerit proovinud ? :)

   Kustuta
  2. Ma ise pole burgereid proovinud, aga kuulu järgi on need head. :D Muide BB kodulehelt saab omale kupongid printida/tõmmata ja siis saab tööpäevadel poole hinnaga söömas käia. Hea võimalus asjade proovimiseks.

   Kustuta
  3. jaaaa, ma avastasin selle kui sinna olime jõudnud. -60% enne kella 17.00 kui kupongid prindid :D päris hea soodus

   Kustuta
 2. Olen korduvalt BabyBackis käinud ning ei ole kordagi pettuma pidanud. Muidugi tellin ma alati BBQ-d või mõne teise liha. Elukaaslasega tellime ikka alati erinevad toidud, et saaks teise oma ka proovida :)
  Kui soovite ka erinevate maade toite proovida, siis soovitan ära käia Little india's, mis asub Rocca Al Mares.
  Ja üks soovitus ... ei ole kohustuslik :) ... võiksid ehk toitude puhul ka hindadest rääkida.? Mõnikord on nii, et koha nimi on üüber glamuurne ja siis arvatakse, et toidud on ka hinna poolest kallid või vastupidi. Mind näiteks väga huvitab, millised hinnad kusagil Tallinna söögikohtades on :)

  Edu uute maitseelamuste kogemisel!


  Marju
  wofalif.blogspot.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh soovitus eest ja jaa see hindade mõte on väga hea ! Pean järgmie kord silmas, seekord oli selline nati laisk postitus sest olime eile nii väsinud :) Aga kokku muidu läks meil eile 34€, mis on minu arust natuke liiga palju selle söögi eest. Kuigi ta ei olnud halb. Kõik kes Viljandimaale Apja satuvad peaksid minema Mulgi kõrtsi. Siis näeksid kuidas saab 4-8€ nii maitsvaid sööke ja portsud ka väga suured :P

   Aitäh ;)

   Kustuta
 3. Me võtsime eelmine kord sõbrannaga Chrerryst mingi voucheri, millega saime 2 praadi 14 euriga. Tema sõi mingit kana ja mina võtsin BBQ ribid. Ma üldiselt väga kardan uut proovida, sest tihti asjad minu jaoks väga vürtsikad aga vot see ribi viis küll keele alla ja oli tõeliselt-tõeliselt maitsev. Eks igas söögikohas võib olla ka mitte nii häid toite aga ausalt, teine kord soovitan neid ribisid proovida :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa need ribi suured vaagnad või puitalused, mis nad on seal, nägid vägaisuäratavad välja. Hind oli ka oma 20€ ja sellepärast väga ei raatsinud ka. Sain oma eluparima ribide söögielamuse Belgias ühes vanas lossi talli restos. Koju võttsin ka ülejäägid kaasa ja sõin kaks päevi neid ribisid :D Aga cherryl silma peal hoida on hea idee !

   Kustuta

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email