7/15/2015

All about hair


Ma olen juuste puhul üsna kärsitu inimene. Püsin ühe ja sama soenguga maksimaalselt pool aastat ja siis on ka viimane kannatuse piir. Ma ei ole ju ainuke eks? Ma ei tea miks see nii on aga ma lihtsalt tüdinen kiirelt. Samas ihaldan pikki ilusaid juukseid, mida ma sellise juuste lõhkumisega ei saavuta. Mul on olnud punane, roosakas, blond (loomulik), pruun, must, ombre hair blondi otstega ja ka siniste ja roheliste otstega. Mul on olnud poisi pea ja olnud ka keratiin pikendused. Ja on olnud igasugu lühikesi soenguid. Viimati lõikasingi endale ühelt küljelt pikema lühikese soengu. Mida hiljem igatpidi blondeerisin, värvisin siniseks ja kokkuvõttes värvisin kogu pea sinakas-mustaga üle. Mõned pildid ka mis arvutist leidsin oma soengutest (kahjuks pubeka aegset naljakat roosat ja lillat pead näidata ei ole).
Mis on kõige hullem soeng mis teil olnud on ja milline teile meeldib?

Nüüd aga ihun kaua juba hammast halli tooni peale. Selleks oleks aga jälllegi vaja jubedalt blondeerimist. Kardan, et siis tuleks juuksed jälle õlgadeni ja isegi lühemaks lõigata, et need korda saaks. Aga tegelikult tahaks sellist rohkem tumehalli/sinakat-halli ja et juuksed oleks juurest ikka mustad. Mõttes näeb see mu jaoks nii ilus välja. Natuke sinnakanti toonis nagu Kyle Jenneril oli aga ma ei leia sellest head pilti. Kui tumedamaks halliks jätta siis ma ei peaks vast nii heledaks end blondeerima. Päästaks juust natuke ehk.

Pilt võetud Pinterest'ist
Pilt võetud Pinterest'ist

Aga mis te arvate hallist juuksetoonis? Kellegil on/on olnud?
Kas keegi on teinud mustale juuksele täieliku blondeerimist või värvieemaldust? Kuidas läks?

4 kommentaari:

 1. Mulle tehti mõned korrad värvieemaldust, siis blondeerimist ja lõpuks võõbati külma valgetooniga üle :D
  Pea pealt sain ilusa valge tooni aga juukseotsad jäid ikka sellised tuhmid, sest aastaid olen olnud tumeda peaga ja noo ei taht värv peale hakata, blondeerimise ja värvipesuga ei saanud ka seda maha :D Kartsin, et kindlasti juuksed saavad nii palju kannatada, et pikkadest juustest ei jää midagi alles.. õnneks pikkus jäi ikka samaks.
  Aga ma jonni ei jäta ja üritan varsti uuesti sammud juuksuri poole seada :D

  VastaKustuta
 2. ma olen ka see jonnakas, et kui pähe lööb siis peab tehtud saama :D samas väga harva olen kahetsenud. Aga mul ongi loomulikult suhteliselt õhuke juus, mida õnneks lokid korvavad ja siis rikkumine mõjub kuidagi eriti julmalt :D
  Aga värvieemaldus on vist iseenesest tõesti mõtekam (eriti kui ma kokkuvõtteks värviks tumedema halliga üle).
  Üks juuksur ütles mulle kunagi, et mis põed, ega sa juukseid hauda kaasa ei võta ju. täitsa õigus tal ;)

  VastaKustuta
 3. Oh jah, eks ole neid värve katsetatud küll - kõige hullem ehk võib-olla silmatorkavam on olnud rohelise-roosa kombo. Korduvalt. Aga ei kahetse, tore oli olla. Kui seda sinu pildikollaaži siin vaadata, siis iga soeng ja värv sobib sulle mu arust imehästi. Alt vasakult teine ja keskelt vasakult teine on lemmikud! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Roheline roosakas, wow see on eriti äge ekstreemsus! Aga ma leian ka, et loeb see, mis endale meeldib. Kui inimene ise on rahul ja tunneb end mugavalt siis kannab ta kindlapeale selle soengu ka vägevalt välja!
   Aitäh sulle, mulle ka meelidvad lühemad soengud :P

   Kustuta

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email