3/19/2015

Laulasmaa spa

Heihopsti!

Saime Meelisega jõuludeks Laulasmaa spa kinkekaardid ning otsustasime lõpuks need ka ära kasutada, sest muidu oleks varsti juba aegunud. Või tegelikult pigem saime lõpuks aega nii, et saime minna. Nii palju asju on ikka teha koguaeg. Mingid tähtajad ja ülesanded ja kokkusaamised ja uurimistöö ja ja üldse ei viitsi kuidagi enam.. Seega isegi see minimini-puhkus läks väga asja ette. Kahjuks võttsin küll kaamera kaasa aga alles seal meenus, et panin kaamerast patakad ju kodus xboxi puldi sisse. Seega ei ole jälle eriti häid pilte..Meie võtsime siis Romeo & Julia romantikapaketi ning lisana superior toa (sest Mellil on musthave rõduga tuba). Tuba oli täitsa okei ja vaade oli rõdult supper. Kahju on nende üheööga pakketide puhul aind see, et ükspäev kahest saime minna ja järgmine päev pead juba 12 läinud olema.. Ja kuna tegevusi jagus siis näiteks veekeskusesse me ei jõudnudki (kuigi see oli paketis sees)

Pakett siis sisaldas lisana mõlemale  40min massaaži (pukaal punast veini lõpus) ja kolmekäigulist õhtusööki ja tasuta veekeskuse kasutust. Maakad nagu me olime siis need toidud olid midagi uut meile. Eriti saime naerda selle üle, et lauda toodi lisana leivad koos mingite võidega ja ettekandja vuristas ette, mis seal taldrikul siis on, Meile jäi kõrva leivapurupallikesed ja Meelis pistis kohe suhu selle hopsti, tegelikult oli see aga või kaetud leivapuruga ja mõeldud hoopis määrdeks, mitte niisama söömiseks :D ehk see maitsenud niisama üldse hea.
Hommikumantlid ja sussid hotellides on ikka alati nii suured mulle. Kõndides tulid varbad lihtsalt sussidest eespoolt välja ja see oli nii naljakas. Naersime, et mulle tuleb lasteasjad tuppa ikka tellida.


Vottak, selline muhe minipuhkus oli meil. Sai natukene lebotada. Õhtu käisime veel rannas tähti vaatamas ja jõime shampat. Kant oli ka üsna ilus ja sai natuke autuga ringi sõidetud ja uudistatud,0 kommentaari:

Postita kommentaar

Mirell Põllumäe. Toetab Blogger.

Follow by Email